Marvel: 'Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak'

Blog Başlığı

''Insomniac'ın ilk Spider-Man oyunu bir Star Wars olsaydı, 2023'de piyasaya sürülmesi beklenen devam oyunu kesinlikle The Empire Strikes Back olurdu'' diyen Marvel'ın yaratıcı başkan yardımcılarından olan Bill Rosemann, Marvel's Spider-Man 2'nin ilk oyuna göre daha 'karanlık' bir yapıya sahip olacağından da bahsetti. Marvel's Wolverine hakkında da kısaca konuşan Rosemann, yayımlanmış olan fragmanın bolca 'Easter Egg' içerdiğinden bahsetti.

Marvel: 'Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak'

Oyun dünyasındaki en çalışkan stüdyolardan bir tanesi olduğunu kanıtlamış olan Insomniac Games, aynı zamanda Spider-Man haberleriyle oyuncuları nasıl şaşırtacağını da çok iyi biliyor. 2020 yılı içerisinde de sürpriz bir Miles Morales duyurusu ile hayranlarının karşısına çıkmış olan stüdyo, düzenlenmiş olan PlayStation etkinliğinde, hayranlarına çok daha büyük sürprizler sunmuştu. Sony'nin en ünlü stüdyolarından bir tanesi olan Insomniac Games, aynı zamanda Ratchet & Clank serisinin de geliştirici ekibi. Insomniac, PlayStation tarafının yeni nesildeki en büyük kozu olacak gibi gözüküyor.

 

Marvel: 'Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak'

 

Şimdiye kadar Insomniac Games'in Spider-Man evreninde gördüğümüz her iki Spider-Man'i de içerecek olan Marvel's Spider-Man 2, evrenin en önemli kötülerinden bir tanesi olan Venom'u da içerisine katıyor. 'This Week In Marvel' etkinliğine katılan Bill Rosemann, yeni Spider-Man oyunu hakkında bazı yeni bilgilere değindi. Rosemann, oyun hakkında açıkça pek fazla bilgi vermek istemese de; Spider-Man 2'nin önceki iki oyundan daha karanlık bir yapıya sahip olacağını doğrulamış oldu. Bir Star Wars benzetmesiyle karşımıza çıkan Rosemann, Spider-Man hayranlarını oldukça heyecanlandırmış gibi gözüküyor.

 

Marvel: 'Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak'

 

''İlerleyen zamanlarda Wolverine'in ne zaman piyasaya sürüleceğini açıklayacağız'' diye konuşmasına devam eden Rosemann, ''Wolverine hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, geri dönün ve paylaştığımız fragmanı inceleyin. Bir sürü detay ve Easter Egg ile dolular'' cümlesini kuran Rosemann, fragmanda yer alan ve fark edilmeyen sürprizleri işaret etti. Geçtiğimiz günlerde Wolverine'in de daha çok 'yetişkin' tarzda bir oyun olacağının bilgisini veren yetkililer, oyunculara beklenen haberi vermişti. Spider-Man 2 ile birlikte Wolverine'le de karşımıza çıkan Insomniac Games, kendi Marvel evrenini genişletmeye devam edecek gibi gözüküyor. PlayStation etkinliğinde yayımlanmış olan şık Spider-Man 2 fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Diğer Yazılar